Wykładowcy i trenerzyDoktor filozofii, etyk, konsultant, coach, wieloletni dyrektor HR. Posiada wszechstronne doświadczenie i liczne certyfikaty we wschodnich sztukach walki.

Dziennikarz, publicysta tygodnika „Polityka”, zajmujący się problematyką cywilizacyjna i wpływem technologii na życie społeczne.

Razem z Pawłem Olesiakiem jedyni w Europie certyfikowani trenerzy Samurai Game?. Obaj są coachami i trenerami z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Jednocześnie ponad 20 lat uprawiają aikido i w 2010 roku decyzją Doshu Moriteru Ueshiba w Hombu Dojo Tokyo, podczas uroczystości Kagamibiraki zostali promowani na stopnie mistrzowskie 5DAN Aikido Aikikai.

Doktor nauk medycznych, specjalista seksuolog, specjalista neurolog, członek Światowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

(Chiltern Consultacy)

Pionier i autorytet konsultingu biznesowego w Polsce. Prezes Chiltern Consultacy Polska. Trener, coach i doradca. Tworzy i wdraża programy szkoleniowe w zakresie sprzedaży, zarządzania i komunikacji. Prowadzi indywidualny coaching dla managerów. Z wykształcenia filozof. Od ponad 10 lat blisko współpracuje z Jackiem Santorskim.

Uznany psycholog, psychoterapeuta, autor wielu publikacji i książek. Twórca modelu „przewagi energetycznej” i „ścieżki wojownika” dla managerów. Dyrektor generalny Instytutu Psychoimmunologii.

Doktor Psychologii, psycholog kliniczny (podejście psychodynamiczne, Laboratorium Psychoedukacji), trener biznesowy oraz trener i wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values. Prowadzi zarówno projekty szkoleniowe dla biznesu, jak i superwizję dla lekarzy w ramach Laboratorium Psychologii Zdrowia, stanowiącego od czerwca 2012 integralną część Grupy Values.

(MBA), doświadczony trener, konsultant. Zajmuje się doradztwem w zakresie planowania i wdrażania systemów zarządzania (MBO BSC), budowania systemów kompetencji oraz przeprowadzania warsztatów strategicznych.
Jest cenionym coachem zarówno dla managerów średniego szczebla zarządzania, jak i dla prezesów wielkich firm. Licencjonowany diagnosta i coach reprezentujący w imieniu Values system LVI (Leadership Versatility Index) w Polsce.

Psycholog biznesu i certyfikowany trener jogi system BKS Iyengara. Doradca zarządów firm, utalentowany mówca, specjalista „resilience training”. Psycholog biznesu, licencjonowany trener z międzynarodowym doświadczeniem  w zakresie komunikacji, strategii, szkolenia trenerów, odporności na stres. Doświadczony i ceniony mówca. Specjalizuje się w warsztatach dla zarządów. Prowadzi autorskie projekty implementacji wartości w firmach. Wysoko oceniany przez słuchaczy wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values.

Rob Kaiser jest obecnie partnerem w Kaplan DeVries Inc.(USA). Należy do ścisłej czołówki współczesnych badaczy Przywództwa, jest często cytowany w międzynarodowej prasie biznesowej, a w swoim dorobku posiada cztery książki ( w tym Versatile leadership”, napisanej wspólnie z Bobem Kaplanem) i ponad 50 innych publikacji. Rob pomógł dobrym menedżerom kilku globalnych firm stać się wielkimi przywódcami. Jego usługi w zakresie executive coachingu i doradztwa w dziedzinie przywództwa, są szeroko poszukiwane przez klientów wielkich korporacji na całym świecie.

Doświadczony konsultant, coach i wykładowca z wykształceniem medycznym.

Obszar jego ekspertyzy obejmuje między innymi dziedziny związane z zarządzaniem i przywództwem, inteligencją emocjonalna i stresem, komunikacją z pacjentem, sprzedażą i negocjacjami.

Prowadzi wykłady i zajęcia w j. polskim, angielskim i francuskim.

Jacek Kopeć posiada ponad dwudziestoletnie, praktyczne doświadczenie w dziedzinie medycyny, marketingu farmaceutycznym, szkoleniach medycznych, oraz rozwoju kompetencji w sektorze ochrony zdrowia.

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej, oraz  podyplomowe studia z zakresu coachingu w Collegium Civitas.

Posiada certyfikaty z zakresu zarządzania sprzedażą i marketingu farmaceutycznego Management Center Europe, Bruksela, Belgia.

Senior Trener, konsultant i mentor, współpracuje z Jackiem Santorskim od ponad 25 lat. Łączy doświadczenia kliniczne, akademickie z szeroką znajomością problematyki strategii biznesu, komunikacji i systemów IT. Jest wysoko cenionym wykładowcą Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values, doświadczonym coachem specjalizującym się w pracy z przedsiębiorcami i członkami zarządów nowoczesnych firm.

Wybitny psycholog społeczny, wykładowca University of Florida, Uniwersytetu Warszawskiego, SWPS. Autor wielu książek wydanych za granicą. Interesuje się sportem (uprawia triatlon) i sztuką.

Profesor nadzwyczajny. Ekspert w dziedzinie psychologii perswazji, emocji i podświadomości.
Autor książek oraz wielu artykułów w zagranicznych i krajowych czasopismach specjalistycznych i popularnych. Laureat Nagrody Premiera RP, Prezydenta RP, Fundacji Nauki Polskiej, Stypendium Fulbrighta. Mówca podczas konferencji i seminariów w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Finlandii, Belgii, Irlandii, Austrii, Węgier, Czech, Ukrainy, Rosji, Danii, Francji, RPA, Chinach i Japonii. W 1997 roku założył Human Mind and Brain, naukową firmę tworzącą innowacyjne metody badań konsumenckich, które bazują na najnowszych odkryciach psychologii i neuronauki. Kooperuje z instytutami badawczymi w USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Rosji i w Chinach.

Razem z Pawłem Bernasiem jedyni w Europie certyfikowani trenerzy Samurai Game?. Obaj są coachami i trenerami z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Jednocześnie ponad 20 lat uprawiają aikido i w 2010 roku decyzją Doshu Moriteru Ueshiba w Hombu Dojo Tokyo, podczas uroczystości Kagamibiraki zostali promowani na stopnie mistrzowskie 5DAN Aikido Aikikai.

Pierwszy reprezentant na Polskę, a następnie dyrektor szkolenia międzynarodowego personelu fundacji Ashoka, prowadzi badania nad przedsiębiorcami społecznymi i innowatorami, charyzmatyczny wykładowca (www.ashoka.org).

Specjalista terapii uzależnień, pedagog, wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Warszawskiego, SWPS, specjalizujący się w zapobieganiu uzależnieniom od substancji psychoaktywnych i zachowaniom ryzykownym. Prowadzi w całej Polsce szkolenia dla biznesmenów, lekarzy, nauczycieli, policji, służb specjalnych, wojska z zakresu profilaktyki uzależnień oraz treningi radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Uczy zwiększania skuteczności działania w życiu zawodowym i prywatnym.

psycholog społeczny i psycholog biznesu, były psychoterapeuta. Doradca przedsiębiorców, wykładowca i mentor. Od wielu lat nieprzerwanie popularyzuje psychologię w mediach, jest autorem kilkunastu poczytnych książek. Założył wspólnie z Dominiką Kulczyk firmę doradczą Values. Specjalizuje się w doradztwie dla top managerów i przedsiębiorców, znany jest z inspirujących wykładów dla kadry zarządzającej. Dyrektor programowy studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. W latach 1979 – 1999 założył i współprowadził ośrodek psychoterapii i treningu Laboratorium Psychoedukacji, a w latach 1990-2005 autorskie wydawnictwo Jacek Santorski & Co.

Doktor psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; ordynator Oddziału Klinicznego Psychiatrii;  Kierownik Pracowni EEG i Badań Snu.  Od 1998 roku kieruje Poradnią Leczenia Zaburzeń Snu (pierwsza tego typu poradnia w Polsce). Od 1991 roku pracuje jako adiunkt w akademii Medycznej w Warszawie. Autor i współautor ponad stu publikacji. Pełni funkcję sekretarza i członka komisji ds. walki z depresją przy Ministrze Zdrowia. Przez pięć lat jako ekspert brał udział w projekcie WHO –  Night Noise Guideline, który zakończył się publikacją raportu z zaleceniami dla EU.

(Training Projects)

Trener, współzałożyciel firmy szkoleniowej Training Projects. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania zespołami i projektami, oraz zarządzania strategicznego. Wcześniej współtworzył portal Pracuj.pl. W roku 2004 został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG). Autor trzech kryminalnych powieści menedżerskich – książek o zarządzaniu napisanych w formie fabularnej. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

Project manager Akademii. Przedsiębiorca, konsultant, nauczyciel i wychowawca. Współpracuje z Values – Grupą Firm Doradczych, gdzie we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej, kieruje zespołem projektowym studium podyplomowego Akademia Psychologii Przywództwa. Od kilku lat realizuje dodatkowo swoją pasję pracując z młodzieżą – jako wychowawca i profesor gimnazjum i liceum im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Autor powieści pt. „Zdarza się” (JS & Co Dom Wydawniczy).